JulKlandia

Fundacja nad Bugiem rozpoczęła w 2021 roku realizację kolejnego projektu z zakresu pedagogiki niekonwencjonalnej.
To już 13 rok pracy tą metodą na terenie Gminy Wyszków. Projekt adresowany jest do dzieci i młodzieży, która w tym współczesnym, zabieganym świecie zostawiona jest przez dorosłych sama sobie…

Wyszkowscy streetworkerzy próbują wyjść im naprzeciw. Dają im swój czas i swoje zainteresowanie nimi - ich życiem, ich sprawami. By ich świat stał się barwniejszy, a życie ciekawsze. By się rozwijali i wyrastali na ambitnych, uczciwych i twórczych!

Tytuł projektu „JulKlandia” powstał od imion dwójki dziewcząt, które w poprzednich latach związane były z realizowanymi przez Fundację projektami streetworkerskimi – Julii Wołyniec i Klaudii Gołębiewskiej – ale, niestety, na początku października 2018 roku zginęły w wypadku samochodowym. Ten tytuł będzie nam wszystkim o nich przypominał. Ona będą dobrymi duchami wszelkich podejmowanych przez nas działań!

Relacje z podejmowanych działań pokazujemy na bieżąco na profilu na Facebooku:
Umieszczono: 12.02.2021 r., godz. 08.25