Wykaz aktualności publikowanych na stronie.

Marszo-spływ z kajakami

Na początek wybraliśmy się wspólnie poćwiczyć pływanie kajakami. Może niekoniecznie tylko pływanie, ale o tym słów kilka napisali już sami uczestnicy wyprawy.
  • Ikona

Ruszył projekt pn. Szukamy pomysłu na życie

Za nami spotkanie "założycielskie" młodzieżowej grupy projektowej.

Warszawa w dzień przed Nocą Muzeów

Pełen spontan! Mieliśmy przede wszystkim zwiedzić Muzeum Techniki. Tymczasem z uwagi na Noc Muzeów było zamknięte. Zajrzeliśmy zatem w kilka innych ciekawych miejsc Stolicy.
  • Ikona

Szukamy pomysłu na życie – nabór do projektu

Jesteś młody (masz 13-18 lat), mieszkasz na terenie powiatu wyszkowskiego (za wyjątkiem samego Wyszkowa), chcesz przeżyć przygody w gronie swoich rówieśników, które przybliżą Cię do odpowiedzi na pytanie, jaką drogą pójść w życiu, czym się zająć, jaki zawód wybrać – to jest projekt dla Ciebie!

Szkolenie koordynatorów projektów

Początek realizacji projektu dofinansowanego w ramach programu "Równać szanse".

Zimowy spływ

Ugoszcz, nasza nadbużańska Krutynia, najbardziej dostępna jest zimą i wiosną, zwłaszcza gdy nie skuje jej lodowa powłoka. Nie omieszkaliśmy tego wykorzystać organizując spływ dla młodzieży.

Streetworkerski Marsz Niepodległości

Po dwuletniej przerwie w organizowaniu naszego Marszu Niepodległości spowodowanej pandemią, nadszedł dobry moment na powrót do tradycji.
  • Ikona

Grajcylowa "Rapsodia z demonem"

Nasza „Grajcylowa grupa” w ramach realizowanego projektu i działań pedagogiki niekonwencjonalnej wybrała się na musical do teatru Rampa.

Streetworkerska wigilia

Spotkanie świąteczne grupy dzieci, młodzieży, pedagogów zwanej na co dzień Grajcyli Składem uświetniło rozdanie upominków.

Zimowa wyprawa na bagna

Podwyszkowskie bagna są piękne o każdej porze roku i o każdej porze roku potrafią zafundować niespodziankę: błotną kąpiel. Dwie osoby z naszej streetworkerskiej grupy mogły się o tym osobiście przekonać.